Rodzaje konstrukcji reklamowych

Osoby prowadzące biznes, lub własną działalność, z pewnością wiedzą jak ważna jest rola reklamy, w jego promocji. Są różne formy ogłaszania swoich usług, od notki w gazecie, do promocji radiowej. Warto przy tym, jednak pamiętać, że reklamy, które najbardziej i najlepiej zapadają w pamięć, to te w formie wizualnej, jak billboardy czy bannery. Ważne, aby miały one czytelne grafiki, prosty przekaz i były umocowane na tablicach reklamowych wysokiej jakości.

Rodzaje konstrukcji reklamowych

Reklamy na betonowym fundamencie — należą do najczęściej spotykanych rodzajów konstrukcji reklamowych wolnostojących. Jest to jedno z bezpieczniejszych i skuteczniejszych rozwiązań, ponieważ dociążone betonem podstawy, uniemożliwiają przewrócenie się konstrukcji.

Konstrukcje wolnostojące pod montaż banerów — zbudowane są z rur aluminiowych, połączonych żeliwnymi złączami, dokręcanymi na śrubę. Tym, co wyróżnia ten rodzaj konstrukcji reklamowych, jest wytrzymałość i estetyczny wygląd.

Kasetony reklamowe — jest to podświetlany od wewnątrz szyld, najczęściej jednostronny, w formie prostokąta. Najczęściej montuje się go po zewnętrznej stronie budynku. Jest to forma reklamowa, która sprawdzi się zarówno w nocy, jak i w dzień, co więcej, do podświetlenia kasetonu, używa się energooszczędnych diod elektroluminescencyjnych, co sprawia, że koszta nie są aż takie wysokie.

Litery przestrzenne — są to trójwymiarowe znaki, wykonane z materiałów, takich jak: plexi, styrodur, diabond, czy drewno. Jest to nowoczesna, funkcjonalna i estetyczna forma reklamy. Świetnie sprawdzi się również jako dekoracja, czy oznakowanie informacyjne.

Tablice naścienne — jest to rodzaj billboardów, montowanych na ścianach budynków. Wsparcie dla tablicy stanowi ściana, więc nie trzeba płacić za dodatkowe, wzmacniające konstrukcje. Jest to jedna z bardziej budżetowych opcji reklamy.

Plakaty reklamowe — jest to mało lub wielkoformatowy druk, który rozwiesza się w przestrzeni publicznej. Zazwyczaj zawierają informacje o wystawach, sztukach teatralnych, czy filmach. Format i wygląd plakatu reklamowego, powinien być dostosowany do miejsca, w jakim będą się znajdować. Na plakacie powinny się znajdować konkretne informacje, które umożliwią potencjalnemu klientowi szybkie odnalezienie danych dodatkowych, na temat reklamowanej usługi.

Jakość i doświadczenie

Wszystkie te rodzaje konstrukcji reklamowych, jak i wiele innych, znajdą Państwo w naszej ofercie! Montujemy reklamę zewnętrzną na najwyższym poziomie, a nasze priorytety to estetyka, precyzja i długotrwałość. W ciągu 25 lat naszej działalności udało nam się zrealizować ponad 900 projektów i wykleić ponad 15 000 powierzchni reklamowych, na terenie całej Polski.


NOGALES Sp. z o.o.
Łopianowa 16, 51-180 Wrocław

REGON: 383714151 NIP: 8952207416 KRS: 0000792184


Copyright © 2020 - Nogales sp. z o.o. All rights reserved. Realizacja: 3motion